Гідроакумулятор EA100 VT inox

Модель: EA100 VT inox
В наявності

3911
  • 3 911 грн.
  • Без ПДВ: 3 911 грн.


Стислі характеристики
Виробник Euroaqua
Об'єм гідроакумулятора, л 100
Максимальний робочий тиск, бар 6
Максимальний тиск при випробуванні, бар 8
Всі характеристики


Гідроакумулятор EA100 VT inox (розширювальний бак) з нержавіючої сталі зі змінною мембраною.

Призначення:

Гідроакумулятор мембранного типу призначений для підтримки оптимального тиску в системах водопостачання, пом'якшення гідравлічних ударів, запобігання від частих включень, компенсації збільшення об'єму при зміні температури, а також для зберігання мінімального запасу води на випадок відключення електроенергії.

Пристрій:

Гидроаккумулятор складається з металевого корпусу, змінної гумової мембрани, знімного металевого фланця із зовнішнім різьбленням пневматичного клапана (ніпеля). Через ніпель, між корпусом бака і мембраною, закачується стиснене повітря.

Принцип роботи:

При включенні насоса, вода під тиском, через отвори у фланці, потрапляє всередину гумової мембрани і розтягує її. При досягненні максимального тиску, насос вимикається за допомогою реле тиску. При відкритті крана, стиснене повітря впливає на мембрану, стискаючи її, видавлює воду через фланець в трубопровід. Коли тиск води в гідроакумуляторі знизиться до мінімального значення, реле включить насос і цикл повториться.

Якщо з якоїсь причини насос не включили, стиснене повітря допоможе видавити всю воду з гідроакумулятора. Наповнення бака складає приблизно 50-60% від загального обсягу і залежить від різниці тисків води і стисненого повітря. Тиск повітря має бути на 0,1-0,2 атм. менше, ніж тиск включення насоса. Не варто накачувати занадто великий тиск, це призведе до меншого наповнення бака і частим включенням насоса. Рекомендується перевіряти тиск повітря не рідше одного разу на три місяці. Для цього потрібно відключити насос від електромережі, відкрити будь-який кран і почекати до повного спорожнення мембрани. Звичайним автомобільним манометром перевірити тиск стисненого повітря через ніпель і при необхідності підкачати насосом або компресором. Потім закрити кран і включити насос в мережу.

Якщо насос занадто часто включається і вимикається, це означає, що гідроакумулятор працює неправильно. Для діагностики несправності потрібно при включеному насосі натиснути на ніпель і перевірити, чи не біжить з нього вода. Наявність води в повітряній камері свідчить про порвану мембрану. Якщо мембрана не ушкоджена, потрібно закачати повітря, як описано вище.


Характеристики

Виробник Euroaqua
Об'єм гідроакумулятора, л 100
Максимальний робочий тиск, бар 6
Максимальний тиск при випробуванні, бар 8
Мембрана гума
Матеріал корпуса нержавіюча сталь
Приєднувальний патрубок 1” зовнішнє різьблення
Тиск стисненого повітря, бар 1,5
Температура перекачиваемой жидкости, °С від 0 до +90
Тип установки вертикальний
Конструкція мембранний, глухий
Верхній фланець немає
Висота, мм 870
Діаметр, мм 450
Увага: HTML не підтримується!