Ecosoft Absolute MO650MECO Система зворотного осмосу з мінералізатором

Модель: Ecosoft Absolute MO650MECO
В наявності

4560
  • 4 560 грн.
  • Без ПДВ: 4 560 грн.


Стислі характеристики
Виробник Ecosoft
Мінералізатор є
Мінімальний робочий тиск, бар 2,2
Кількість ступенів очищення 6
Всі характеристики


Преміальна шестиступінчаста система фільтрації питної води зворотний осмос Ecosoft Absolute MO650MECO видаляє 96-98% всіх забруднень, покращує смак, запах і колір води, знижує жорсткість, нормалізує рівень рН. Система фільтрації встановлюється під кухонною мийкою. Краник для чистої води врізається в мийку або стільницю. За допомогою цього фільтра можна очистити будь-яку водопровідну воду і у вас в чайнику або іншому посуді ніколи не буде накипу, а в ваш організм не потрапить величезна кількість бактерій, вірусів, шлаків, бруду, іржі, хлору і інших елементів таблиці Менделєєва, що містяться у водопровідній воді. Вам не доведеться тягати воду з бювету (до речі, теж не дуже чисту) або чекати доставки води. Будь-якої хвилини у вас на кухні буде кристально чиста питна вода в достатній кількості. Всі картриджі, крім мембрани, необхідно замінювати не рідше як один раз у шість місяців. Три попередніх фільтра служать в основному для захисту осмотичной мембрани - основного елементу, що фільтрує. Саме осмотическая мембрана механічним способом видаляє з води всі розчинені солі. Якщо вчасно змінювати попередні картриджі, можна продовжити термін служби мембрани до чотирьох - п'яти років. П'ятий ступінь очищення - це вугільний постфільтр, виготовлений з шкаралупи кокосових горіхів, призначений для видалення з води залишкових запахів, поліпшення смакових якостей очищеної води. Мінералізатор додає у воду природні мінерали, такі як кальцій, калій, натрій і магній, необхідні нашому організму.
 

Від більшості своїх конкурентів дана модель відрізняється більш дорогою комплектацією, в тому числі американської мембраною фірми DOW Filmtec, емальованим металевим накопичувальним баком, металевим кронштейном і швидкознімними фітингами фірми Organic.
 

Встановіть у себе вдома або в офісі систему зворотного осмосу Ecosoft Absolute MO650MECO з мінералізатором і насолоджуйтеся смачною, чистою і корисною питною водою. Чай, кава та інші напої, приготовані з такої води порадують вас чистотою смаку і аромату.

Гарантія 12 місяців


Характеристики

Виробник Ecosoft
Мінералізатор є
Мінімальний робочий тиск, бар 2,2
Кількість ступенів очищення 6
Максимальний робочий тиск, бар 6
Максимальна температура рідини, що перекачується, °С 40
Мембрана Filmtec(США)
Продуктивність мембрани, галонів/добу 50
Накопичувальний бак, л 8 літрів емальований
Помпа, що підвищує тиск нет
Увага: HTML не підтримується!